שם:
טל':
אימייל:
 

עיצוב ארונות הזזה לחדרי ילדים

מתכננים לשנות את תכולת הארונות בבית? זקוקים לתכנון מערך הארונות בחדרי הילדים אך אין לכם רעיונות? כאן תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים בשביל להתאים ארונות בוטיק לבתים שלכם. בין אם אלו בתים חדשים ובין אם מדובר בשדרוג הארון, תוכלו למצוא כאן כל מה שצריך בשביל להפוך את ביתכם, ובפרט את חדר הילדים שלכם, לחלום באמצעות ארונות מעוצבים וססגוניים במיוחד.

תכנון גוף הארון

גוף ארון ההזזה יכול להיות מבוסס על סטרוקטורות מעוצבות, גרפיקה ממוחשבת או להיות מבוסס על צבע חלק. ארון בצבע חלק יכול להיות ארון מראה משתקף או ארון ללא ברק. הבחירה בארון תריכה להיעשות הן בהיבט הפונקציונלי והן בהיבט המעשי. אם אתם זקוקים למראה בחדר, הטמעתה על ארון ההזזה תהווה צעד חכם במיוחד שיחסוך לכם הבאת מראה אחרת שתתפוס מקום על הקיר. אם השאיפה היא להשתמש בארון בשביל לחדד את עיצוב הבית, מומלץ לבחור בתבנית מודפסת או מבוססת על גרפיקה ממוחשבת. תבניות אלו מסוגלות להחליף תמונות קיר ולהשלים את העיצוב הגראפי בחדר.

תכנון המעטפת של הארון

המעטפת, או בפשטות – המשקופים של הארון הם החלקים האחוריים ביור שעיניכם תראנהּ כאשר הארון יוטמע בחדר. מאחורי חלק זה כל תכולת הארון נמצאת מבעד לקיר החצוב. לכן, חשוב לבחור במעטפת שתתאים לעיצוב החדר, ותתאים הן לצורות השולטות בו והן לגוונים הבולטים בו. בחירה במעטפת עגולה בחדר המעוצב בסגנון כפרי למשל תהיה אולטימטיבית, בעוד בחירה במעטפת מלבנית בחדר ילדים בסגנון עיצוב בורגני תהיה אף היא מאד מתאימה.

תכנון גודל הארון

גודל הארון צריך לנבוע מהיקף תכולת הביגוד ומגודל החדר. בחדר מאד קטן, ארון 2 דלתות יהיה מוצר די והותר לאחסון בחדר. בחדר גדול, יש צורך בארון של 3 דלתות ומעלה. אם הדייר או קבוצת הדיירים מחזיקים בתכולות ביגוד רבות, יחש צורך בארון גדול שייאפשר אחסון בהיקף שכזה, לעומת ארונות בגדים מעוצבים לבעלי תכולות ביגוד קטנות שיכולים להיות קטנים בעצמם. 

ארונות – התאמה אישית של ארונות הזזה לחדרי ילדים

תוכלו למצוא מגוון ארונות המתאים לחדרי ילדים. החברה מסכמת פעילות של מעל 30 שנה בתחום שיווק והתקנת ארונות הזזה בבתי לקוח. לחברה מחלקה ייחודית לארונות ילדים לכל הגילים. אם ברצונכם לשדרג את החדר בארון חדש, פנו אלינו ותוכלו להגשים חלום.