שם:
טל':
אימייל:
 

קטלוג ארונות הזזה כמו שלא הכרתם

אם גם אתם סבורים כי ארונות הזזה חדשים הם הפתרון לעיצוב הבית, אתם סבורים נכון! ארונות הזזה מעוצבים לשנת 2018 ייקחו את הבית שלכם לעולם מושגים חדש בתחום העיצוב, ויזכו אתכם בתמורות גם בהיבט הפונקציונאלי והפרקטי: חיסכון במשאבי מקום בשל פתיחת דלת הזזה לצדדים ולא פתיחה תלת ממדית כמו בארון פתיחה. הטמעת הארון בקיר מאפשרת חיסכון במטרים רבים של מקום פנוי, ומבחר מדפי האחסון שעומד לרשותכם בתוך הארון רחב ורב גם בארונות קטנים. בנוסף לכך, ארונות הזזה מתאימים לכל מקום בבית, כולל לחדרי ילדים, שם אנו מטמיעים ארונות עם מקדמי בטיחות שנבחנו בקפידה, אשר מאפשרים לילד לתפעל לבד את הארון ללא חשש מצדכם.

ארונות הזזה 2018 – החידושים

הדפסות על הארונות – הארונות החדשים לשנת 2018 הם לא רק פתרונות אחסון. הם מחליפים תמונות קיר. יש לכם בבית מחסן? חדר ארונות? אתם לא צריכים להתלבט יותר בין תמונה לבין עוד ארון. הארון הוא התמונה.

טלוויזיה בארון – מתלבטים בין ארון הזזה לבין טלוויזיה? לא עוד. בארונות הזזה חדשים לשנת 2018 ישנה טלוויזיה מוטמעת המאפשרת לכם צפייה ב- FULL HD כמו בטלוויזיות דקות רגילות.

מראות דקורטיביות – מראות שקופות ובצבעים. בואו לבחור ארון עם מראה ענקית וליהנות לא רק מפתרון נוחות בחדר שלכם אלא גם מהמראה כגוף עיצובי בחדר.

תמונות ילדים – ארונות עם איורי ותמונות ילדים, מבוססים ומבוססות על עולם המושגים שלהם: בעלי החיים המצוירים, נופי טבע בצבעים בהירים וקרים, ועוד. התמונות ישולבו היטב עם רוב דגמי חדרי הילדים.

ארון הזזה מעוצב לחדר ילדים

בחירת העיצובים לכל מקום בבית נעשית ביעילות ובקלות

בשל כך שהארונות מחולקים לסוגים וסגנונות, כיום קל מאד לבחור עיצוב ארונות הזזה לבית. פשוט נכנסים להדמיית המחשב, נגשים לאזור בו רוצים להטמיע את הארון ומשווים בינו לבין המרחב. ההתאמה הסופית מתבצעת על ידי מומחים מחברת ארונות הזזה שיידרשו לעשות מדידות ולבדוק את היתכנות הטמעתו של הארון.

ארונות הזזה 2018 מבית א.א ארונות

בחברת א.א ארונות מספקים לכם ארונות הזזה מעוצבים על פי דרישה. החברה מציגה מגוון רב מאד של ארונות הזזה מעוצבים על פי סגנונות. הם ניתנים לבחירה באמצעות הדמיית מחשב שעומדת לרשותכם באתר החברה. אנו נעשה את מרב המאמצים לסייע בהתאמת ארון הזזה מושלם לביתכם לפרטים וצפייה בקטלוג הדמים לחצו כאן - http://www.aaa-1234.com/.