שם:
טל':
אימייל:
 

המדריך המקוצר לעיצוב פנים

מעוניינים במידע על עיצוב פנים? במאמר זה יסופק לכם מקבץ טיפים מקצועיים בנושא זה: תלמדו כיצד יש לבחור מעצבי פנים בצורה טובה, וכיצד יש לממש את העיצוב שבחרתם בדרך אפקטיבית. חשוב להדגיש כי עיצוב פנים היא מלאכה למקצוענים: אנו סבורים שעליכם להתחיל בתכנון הריהוט המעוצב שלכם אך לאשר עם מעצב פנים את מהותו על מנת שיהפוך זאת לבר ביצוע ויוודא שההחלטה שלכם אכן מתאימה לביתכם ומסתדרת היטב עם המראה שלו:

תכנן בקפידה את עיצוב רהיטך

רשום מה יהיו הצבעים של הריהוט וכיצד הוא ייראה. במידה ואתה חובב עורות, בצע תכנון ריהוט מעור, ובמידה ותעדיף בדי, בצע תכנון על בסיס בדים. לאחר מכן הצג את עבודת עיצוב הריהוט למעצב פנים מקצועי אשר יסייע לך להחליט את ההחלטות הנכונות על המוצר שלך: התאמתו המלאה לבית, הגברת הסיכויים להשיג את הריהוט הרצוי לך באמצעות המלצה על חומרי יצור נפוצים בארץ, ועוד.

בצע בירור דעה נוספת

חשוב לברר עם מעצב פנים נוסף אודות תכנון עיצוב הפנים שלך, על מנת לאשר שהפרויקט שלך בר ביצוע וניתן להשגה בחנויות רהיטים ביעילות ובקלות. חשוב לוודא עמו גם את דעתו האומנותית ביחס לנראות של הבית על מנת להיות משוכנע שמדובר בעיצוב מתקדם ומתבקש.

עיין בקטלוגים העוסקים בעיצוב

בקטלוגים אלו תוכל לקרוא חיוויי דעה של אומני עיצוב פנים בתחומים שונים ולהחליט על כיוון מחשבה נוסף בתחום העיצוב. חשוב לקרוא כמה שיותר קטלוגים מעין אלו על מנת לגבש עוד רעיונות בנוגע לרכישת מוצרי ריהוט אשר עוצבו על ידי אומני עיצוב פנים. היצרון בקטלוגים אלה – שהם מרכזים כמה עבודות של כמה מעצבים מה שמאפשר לך לראות פסיפס של עבודות ולהחליט מי מהן לרכוש במהרה. (במקרה ומדובר בעיצוב כולל לכל הבית בשילוב דלתות חדשות, מומלץ לבקר באתרי חברות מובילות למידע מקיף בנושא).

התייעץ עם חברים ומכרים שונים

התייעצות זו חשובה מאין כמוה לחיווי דעה של אנשים לא מקצועיים בתחום עיצוב הפנים. בשונה ממעצבי הפנים, אנשים אלו יוכלו לשתף אותך בדעתם ולהעלות סוגיות עליהן לא מדובר בספרות עיצוב הפנים אשר עלולות להשפיע עלייך: מידת העמידות של המוצר, למשל.

רכוש את המוצר אשר נבדק במסגרת טיפים אלו

במעמד רכישת המוצר חשוב להכיר את חומריו על בוריים כולל עלותם לסוחר על מנת שתוכל להתמקח ולהשיג מחיר הוגן עבור מוצר עיצוב פנים אשר תקנה.