שם:
טל':
אימייל:
 

מיטות נוער מעץ - השוואת מחירים

בחירת מיטות נוער מעץ מצריכה לא מעט מידע מוקדם על מראה המיטה, חומרי הייצור שלה, וכמובן - איכות המזרון. שלושת האלמנטים הללו מרכיבים דגם של מיטת נוער, אך בטרם תגישו לבחירתו יש צורך לקחת מידות יש להתייצב במקום הצבת המיטה על מנת לקחת מידות אורך, רוחב, וגובה נדרשים, וזה מהווה למעשה את הסינון הראשוני שלכם בבחירת המיטות. כעת, כשתגיעו לחנות תוכלו לבחור רק מיטות מתאימות, ולעסוק רק בסוגיות טכניות ועיצוביות של המיטות.
 
בחירת חומרי הייצור של המיטה
 
היות ואנו עוסקים במיטות עץ, חשוב שהעץ של המיטה יהיה עמיד, איכותי, ועשוי מלא. יש לוודא שהעץ תוחזק לשירות הדייר הביתי, וזה אומר: אימפרגנציה בדוד חומרים ושימון דו צדדי. ללא פעולות אלו, העץ עלול לא להיות חזק דיו, וזה מתכון לחוסר עמידות המיטה. חשוב לוודא שהעץ אכן טופל ותוחזק בדרך הראויה על מנת שישמש אתכם לפרקי זמן ארוכים כחומר עמיד.
 
בחירת עיצוב המיטה
 
עיצוב המיטה צריך להיות מלאכת מחשבת בהתאמה לעיצוב החדר. חשוב לבחור במיטה שמתאימה לעיצוב החדר, אך לעתים ניתן יהיה לחרוג ממנו אם יתברר שזה מה שמספק חדות לעיצובו. לרוב, זה ככל הנראה לא יקרה משום שמיטה היא נדבך מרכזי בחדר, ולרוב היא אכן מיושרת קו עם עיצוב החדר. ייעוץ ממעצב פנים המתמחה במיטות עץ יוכל לסייע לכם לבחור מוצר מתרים לחדר השינה שלכם.
 
בחירת המזרון
 
לבחירת המזרון חשיבות רמת מעלה, שכן זהו הרכיב המרכזי המשמש אותנו לשינה. לכן, אסור להקל בו ראש, ויש לבחון את כל האספקטים שלו בטרם ניגשים בכלל למלאכת הבחירה. בחירת המזרון צריכה להתבצע מתוך ידיעה שרמת הנוחות שתוסב לכם תהיה המקסימלית האפשרית, אך אל תטעו: יש לזה כללים. להמון קונים נדמה ששקיעתו של המזרון זה דבר טוב, אבל קוראים לזה "אפקט ערסל" ובשפה המקצועית זה דבר רע מאד, ועלול להביא לשחיקת הגב ואף לפריצת דיסק. המזרון צריך להיות קשיח, כזה שנשאר יציב גם אם אתם נעים על המיטה, וכל זאת בהתאם לרמת הנוחות שלכם. לכן, חשוב למדוד כמה שיותר מזרונים על מנת להגיע לחקר האמת.
 
למידע נוסף על מיטות נוער מעץ, פנו אלינו!