שם:
טל':
אימייל:
 

משחקי קופסא

מתעניין ברכישת משחקי קופסא לילדים שלך ? גם אתה חושב ששבץ נא או מונופול מהדגמים הפשוטים הם משחקים שעבד עליהם הקלח ? אצלנו תמצא משחקים חדשים שאנו עמלנו על מחשבתם, ואשר יכילו ערך מוסף. כמו כן, תוכל למצוא את משחקי הקופסא הידועים יותר אשר עוצבו מחדש והוכנסו להם תכנים חדשים השמורים בלעדית לנו. משחקים אלו יעשו את ההבדל ממש בצורה מהותית ביחס למשחקים הפשוטים שהיו נהוגים לפני 5-10 שנים. אם גם אתה מתעניין במשחקי קופסא מתוחכמים, חשוב שתבצע מספר בדיקות בטרם תחליט אצל מי קונים:

בצע השוואת חברות משחקי קופסא

חשוב להשוות בין החברות השונות שקיים אצלהם מגוון צעצועים באתר, לבדוק את רמת המשחקים שלהן, לבדוק עד כמה עיצוב לוחות המשחק מקורי, לבדוק עד כמה התכנים חדשניים, וחשוב מכל – לבדוק אם יש לחברה משחקים בעבודת יד וראש של מקבלי ההחלטות בחברה. חברות שיש להן רעיונות מקוריים למשחקי קופסא נחשבות בדרך כלל לחברות המובילות במשק גם בתחום המשחקים המפורסמים והידועים, ולכן זה מדד טוב גם למי שמחפש משחקי קופסא מעין אלה.

התייעץ עם הורים אחרים לילדים

זוגות שונים של הורים יוכלו לספר לך היכן רכשו לילדיהם משחקי קופסא ומדוע עשו זאת דווקא שם ולא במקום אחר. חשוב לרשום נימוקים אלה כל מנת שתזכור אותם בהמשך התהליך. ייתכן ואלו הם גם הנימוקים שלך לצורך רכישת משחקי קופסא בעתיד.

בדוק את ממצאייך באינטרנט

חשוב לבדוק בפורומים לחיווי דעה  ברשת האינטרנט את החברות וסוגי המשחקים שבכוונתך לרכוש. אתה תוכל לקבל שם חוות דעת האם הילדים נהנו ממשחקי הקוספא הללו, האם ההורים היו שבעי רצון, והאם משחקי קופסא אלו אכן כה אטרקטיביים כפי שהבטיחו החברות. חשוב לערוך כמה שיותר בדיקות מעין אלו על מנת שלא תמצא את עצמך קונה חתול בשק.

עיין בחומר כתוב אודות משחקי קופסא

חשוב לעיין בחומר כתוב אודות משחקי קופסא, במסגרתו תוכל לקרוא את כל מה שאתה זקוק לו אודות משחקים אלו. משחקי קופסא הם תחום רחב המצריך גם קריאה מסודרת, בנוסף לסבבי ההתייעצויות עם האנשים השונים. ככל שתקרא יותר חומר על משחקי קופסא – תצבור יותר ניסיון תאורתי אשר יתרום לאין שעור לניסיון המעשי.