שם:
טל':
אימייל:
 

ריהוט ועיצוב חדרי ילדים

כאשר אתם מעוניינים לרכוש ריהוט ועיצוב חדרי ילדים, אם הילד בגיל המתאים, כדאי כי תשתפו אותו בבחירה של החדר. ייתכן כי מה שהילד ירצה יהיה יקר מהתקציב שתכננתם עבור הקנייה של ריהוט ועיצוב חדרי ילדים, אך יש להגיע עמו לעמק השווה. ברוב המקרים, הילדים יהיו מושפעים מחדרי הילדים של חבריהם וחלק מהם יכול למצוא חן בעיניהם. גם כאשר אתם צובעים את חדר הילדים, השתדלו כי הילד יהיה שותף גם בבחירה של הצבע, הרי זו ההחלטה הראשונה שלו בחיים והוא זה אשר ישהה בחדר. המיטה היא הרהיט החשוב בחדרי הילדים ולכן, כאשר אתם בדרככם אל חנות ריהוט ועיצוב חדרי ילדים, בררו על המיטות השונות וקחו את הילדים על מנת שיוכלו גם לבחון את המיטה ולנסות אותה.

פרקטיות בבחירה של חדרי ילדים ועיצובם

הפרקטיות היא חשובה כאשר אתם בוחרים ריהוט ועיצוב חדרי ילדים. יש לחשוב קדימה כמה שנים, היות והילדים גדלים מהר ואין באפשרותנו להחליף להם חדר בכל שנה או שנתיים. חשוב כי הרהיטים בחדר הילדים לא יהיו ילדותיים מדי אלא כאלה שיוכלו לשרת את הילדים לפחות לכמה שנים. אם הילד התבגר, ניתן יהיה להחליף פריטים שונים אך לא את כל החדר, דבר שיקל עליכם מהבחינה הכספית. האחסון בחדרי הילדים הוא גם גורם משמעותי. בחרו רהיטים שיוכלו גם לאחסן חפצים שונים כמו למשל ארגז מצעים ומדפים פרקטיים שגם אינם גוזלים מקום מחלל החדר וגם יוכלו לאחסן את הפריטים השונים כמו משחקים, צעצועים וספרים.

היכן לרכוש חדרי ילדים מעוצבים?

חשוב כי תרכשו ריהוט שהוא איכותי כמו עץ מלא, כך שיחזיק הרבה זמן. הבטיחות של ריהוט ועיצוב חדרי ילדים היא חשובה במיוחד לילדים בגילאים קטנים. רכשו ריהוט לחדר ילדים בעל תו תקן ישראלי. חנות רהיטי ילדים, חייבת להעניק לכם תעודת אחריות על הרהיטים של חדר הילדים, זה רק מראה כי החנות או יצרן הרהיטים אכן אמינים. כדאי שאפילו לפני שתיגשו לאולמי התצוגות השונים המוכרים ריהוט ועיצוב חדרי ילדים, תעלעלו במגזינים של חברת ריביירה בהם ישנם חדרי ילדים כך שתוכלו כבר מראש לצמצם את הבחירה וכך, יהיה לכולם קל יותר לבחור את חדרי הילדים המתאימים.